Sakal Modelleri 2019

Erkekler sakal bırakma konusunda son zamanlarda daha istekli gözüküyor. Bu insanları en iyi sakal modellerini bulmaya itiyor. Sakal bırakmak sizi daha erkeksi, daha olgun gösterebileceği gibi, aynı zamanda sizi sağlığınız içinde faydaları bulunmakta… Sakal bırakmanın faydalarını linkte tıklayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca sakal bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabına da bu linkten ulaşabilirsiniz.

Eveet !!! Sizlere fikir vermesi açısından hoşumuza giden sakal modellerini derledik ve beğeninize sunduk. Kendinize uygun bir sakal modeli bulabilirsiniz. Güncelleyerek galerimizi geliştireceğiz 🙂

1.Sakallarıyla Efsane Bir İsveçli

Model: @slackerblack

Sakal modelleri diye şöyle bir arama yaptığınızda bu adamla karşılaşmama olasılığınız yok gerçekten. Bu adamı bu kadar meşhur yapan şeylerden biri ise sakallarıyla beraber kıyafetleriyle de tarz oluşturan bir kuzeyli olması. Deri ve kot ürünleriyle beraber kıyafetlerinde siyahı tercih ediyor olması ona bu tarzı veriyor. İyi bir fotoğrafçıyla da çalışıyor gibi 🙂 Resmin altında verdiğimiz bağlantı ile instagram profiline girip tarzına bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Sakal konusunda kuzeyli ırk biraz daha avantajlı gibi duruyor.

2. Hem Saç Hem Sakal


Model: @slackerblack

3. Yine Bir Kuzeyli Sakalı

Model: @stiking1

Norveçli Stian’da sakallarıyla meşhur birisi. İnstagram sayfasında kendisini Norveçli Viking olarak tanımlıyor. Sakalı onun tarzında önemli bir yer tutuyor.

4.Fade Model Sakal

@dppeluquero

Faullerden itibaren sakalın kalınlaşarak gitmesi yakışan bir model olarak erkekler tarafından tercih ediliyor. Ayrıca saçlarda yapılan bu kısadan uzuna gitme işlemi tam olarak fotoğraftaki modeli ortaya çıkarıyor. İyi bir tercih olabilir.

5. Bir Sakal Bakımı Videosu

5. Bakımsız Sakallar Böyle Olur


Photo by Tim Savage from Pexels

SAKAL içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir